20:08:00

Greckie wakacje

Mój ulubiony cytat:
,,Nie wszystko kończy się źle, Colbie. Tak samo jak nie wszystko zawsze kończy się dobrze. Czasem coś po prostu... się kończy. ''
Opis:
Colbie Cavendich, zrywa kontakty ze swoją przyjaciółką i ku jej zdziwieniu na taką szarą myszkę jak ona zwraca uwagę najpopularniejsza dziewczyna w szkole, Amanda. Te wakacje dla Colbie mają być najlepszymi w jej życiu. Chce lepiej poznać się z Amandą i poświęcić czas na budowanie swojej popularności w szkole. Niestety rodzicie dziewczyny mają całkiem inny plan na wakacje ich córki. Jako, że mają zamiar się rozwieść i nie chcą aby Colbie była tego światkiem wysyłają ją na całe wakacje do Grecji do jak ją nazywają ,,zwariowanej ciotki''. Colbie jest na rodziców rozwścieczona i jedzie tam za karę. Jednak okazuje się że wyspa jest inna niż myślała, ale reszty wam nie zdradzę ponieważ warto ją przeczytać. :) 

Opinia: 
Szczerze książka na prawdę mi się podobała i daję jej 8/10 punktów. Gdyby nie to że do połowy książki nie działo się kompletnie nic i główna bohaterka tylko narzekała na swój los to książka na pewno dostała by 10. Na szczęście później zaczyna się rozwijać akcja i coś się dzieje!!! :) Dlatego polecam serdecznie ;) :) 

2 komentarze:

  1. Ksiazka Super;)! Dzieki. Naprawde polecam jak ktos lubi takie "Milosne Przygody"

    OdpowiedzUsuń
  2. Słyszałam o powieści już na którymś blogu. Może sięgne.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Zaczytana , Blogger