14:26:00

Elita

Elita to druga część jeśli nie przeczytałeś pierwszej polecam!!!

 Po przeczytaniu ,,Rywalek,, wiedziałam że muszę zabrać się do kolejnej części, ale nie przedłużając przejdźmy do fabuły.

Opis:
Książka rozpoczyna się kiedy z 35 dziewcząt zostaje tylko 6. Maxon wyznaje Americe, że jest na pewno jego wybranką i to czy zostanie księżniczką a później królową zależy tylko od niej. Ami jednak ma kilka powodów do obaw, po pierwsze nadal czuła coś do Apena (osobiście jestem TEAM MAXON :). Po drugie nie była pewna czy nadaje się na księżniczkę a co dopiero królową. Po rozmowie z Mer, książę organizuje bal oraz zaprasza rodziny kandydatek. Ojciec naszej głównej bohaterki odbywa rozmowę z Maxonem w której chłopak opowiada mu co czuje do jego córki. Tata zgadza się aby Ami została żoną księcia jeśli tylko ona tego zechce. Po balu, cały pałac wiedzie spokojne życie do czasu kiedy przyjaciółka Americi zostaje skazana i staje się ósemką (dlaczego? Nie zdradzę.. :) Mer jest wściekła ma Maxona za to co się stało i to co między nimi było nagle znika. Ami jednak dowiaduje się że jej wybraniec robił co w jego mocy dla Marlee, aby było jej jak najlepiej. Przez cały ten czas  było wiele ataków rebeliantów którymi wszyscy są przerażeni. America jest najbardziej zła na to, że król niestety jej nie akceptuje. Ami cały czas jest niezdecydowana co do jej męża.

Recenzja:
Przed przeczytaniem tej książki przeczytałam kilka recenzji jej i napotkałam się na jedną bardzo negatywną i szczerze przyrzekam, że się z nią nie zgadzam. Co do opisu to na prawdę może się wydawać że książka jest nudna ale pomijając to że America cały czas się zastanawiała (co faktycznie trochę denerwowało)  to działo się tu wiele rzeczy i jeśli ktoś jest tak samo wkręcony w tę opowieść bardzo polecam :) 9/10 :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zaczytana , Blogger