18:06:00

Felix, Net i Nika oraz Trzecia kuzynka

Autor: Rafał Kosik 
Liczba stron: 457
Moja ocena: 7/10 


Sądzimy po pozorach, łatwo i często oceniamy. Tymczasem nie wszystko jest tym, czym się wydaje.

Opis:
Wkraczamy w kolejne przygody Felixa, Neta i Niki. Tym razem wyjeżdżają na ferie zimowe do pensjonatu zwanego ,,Pensjonat Trzy Kuzynki''. Z pozoru normalna młodzież przyjeżdża do normalnego pensjonatu na normalne ferie, jednak dla FNIN jest to zbyt piękne by było prawdziwe. Szybko okazuje się, że coś tu jest nie tak...  przyjaciele obiecali nie mieszać się w kłopoty, Nika jednak je wyczuwa. Chłopcy próbują to ignorować i się bawić, jednak odnajdują prawdę zdecydowanie za późno... Nocami ktoś chodzi po domu, właścicielki zachowują się dziwnie, a mimo to, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, przyjaciele na ten stopień wkroczyli i już nie mogą się z niego wycofać...

-Ciekawość to pierwszy stopień do drugiego stopnia ciekawości - odparł Felix. - A klika stopni dalej są regularne kłopoty.

Opinia: 
Zdecydowanie jest to najlepsza część z tych które do tej pory przeczytałam. Ta książka to humor z dreszczem (bo tego nie można nazwać dreszczykiem). Były momenty kiedy na prawdę się bałam i nie polecam wam czytać tej książki przed snem :D. Trzeba jednak przyznać, że FNIN czyta się długo i one się dość ciągną. Nie jest to też taka lekka książka do czytania np. na plaży dla relaksu. Przy tym trzeba myśleć i umieć układać części w całość. Jeśli lubicie takie klimaty to serdecznie wam polecam :) 

zdjęcie: http://wiki.fnin.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zaczytana , Blogger