13:12:00

Sweet Book Tag


Hej! Wiem, że długo nic nie działo się na blogu, ale cały mój czas w maju zajmowała szkoła. Zapewne mnie rozumiecie, bo mieliście to samo. Wszyscy znamy ten czas kiedy zbliża się koniec roku szkolnego i nauczyciele przypominają sobie, że mamy za mało ocen. Dlatego na poprawę humoru mam dzisiaj dla was Sweet Book Tag no bo kto nie kocha słodyczy? Zaczynajmy! 1. Donut- książka, której czegoś zabrakło.
Hmm... myślę, że byłabym w stanie wymienić tutaj kilka pozycji, ale szczególna książka, której czegoś mi brakowało to Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender której recenzja już jest na blogu. Moje rozczarowanie wynika z tego, że przed przeczytaniem tej książki wymagałam od niej dużo i niestety ją przeceniłam.

2. Pudding- książka z rozlazłym bohaterem. 
Myślę, że swoje miejsce w tej kategorii znajdzie Lena z książki Delirium. W pierwszej części bohaterka była wręcz nie do zniesienia. Ogólnie książkę oceniłam wysoko i gorąco ją polecam bo nas szczęście w drugiej części nasza główna bohaterka wzięła się za siebie :).

3. Lody- książka, która zamroziła krew w żyłach. 
Zdecydowanie jest to Mara Dyer Tajemnica, której recenzja prawdopodobnie niedługo pojawi się na blogu. Ci co czytali wiedzą, że ta książka przeraża od samego początku do samego końca. Przede mną druga część a słyszałam, że przeraża jeszcze bardziej niż pierwsza.

4. Czekolada- książka, którą możesz czytać w kółko i nigdy Ci się nie znudzi. 
Och,,, oczywiście będzie to wspaniały Szklany Tron. Jest to książka tak cudowna, że nie mam słów, Jeśli jej jeszcze nie czytaliście to musicie to nadrobić!

5. Ciastko- książka, która złamała Ci serce. 
Myślę, że będzie to Czerwona Królowa. Dlaczego? Niestety bardzo polubiłam jednego z bohaterów  i ostro się na nim zawiodłam, Po prostu nie mogłam w to uwierzyć... koniec, koniec bo zaraz zaspojleruje. Ci co czytali to wiedzą a Ci co nie czytali mam nadzieję, że niedługo się dowiedzą.

6. Cukierek- ulubiona krótka książka. 
Zdecydowanie Mały książę i chyba nie muszę nikomu tłumaczyć dlaczego. Ma w sobie tyle cudownych słów, które zmieniają człowieka i to w dobrym tego słowa znaczeniu.

7. Tort- najcudowniejsza książka, która wprawia Cię w dobry nastrój i której niczego nie brakuje. 
Trylogia, która idealnie tutaj pasuje to Dotyk Julii. Mówię tutaj o trzech wspaniałych książkach, które moim zdaniem są najlepsze ze wszystkich. Ochów i Achów mogło by być tu dużo ale powiem wam tylko, że są cudowne i serdecznie wam je polecam.

I to by było na tyle jeśli chodzi o ten tag. Mam nadzieję, że nikt nie jest na diecie :D. Piszcie czy wam się podobało no i oczywiście czy czytaliście książki, które tu wymieniłam i co o nich sądzicie. Miłego czytania i pozdrowionka! :) 


2 komentarze:

  1. Jestem przed "Osobliwymi i cudownymi przypadkami Avy Lavender" i "Czerwoną Królową" mam nadzieję, że na tej pierwszej się jednak nie zawiodę! ;) Bardzo fajnie i lekko napisany post, idealne na to napięcie w szkole przed zakończeniem roku ;D
    http://ksiazkitomojepaliwo.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Zaczytana , Blogger