14:49:00

25 Lipca 2017 Kto chce przejść przez życie, nie wiedząc, kim jest? ''Never Never'' Colleen Hoover i Tarryn Fisher

Czy ktoś jeszcze pamięta o istnieniu tego bloga? Mam nadzieję że nie zapomnieliście bo w ostatnim czasie czytam bardzo dużo i chcę o tych książkach wam opowiedzieć. 

Tytuł: Never Never 
Autorzy: Colleen Hoover i Tarryn Fisher 
Liczba stron: 382
Wydawnictwo: Moondrive 

Nie kocham Cię.Nic a nic.
I nie pokocham.
Nigdy, przenigdyWyobraźcie sobie, że pewnego dnia budzicie się w środku lekcji historii i zupełnie nie pamiętacie jak znaleźliście się w tym miejscu, kim są ludzie w około a co najgorsze nie macie pojęcia kim wy sami jesteście.
  Przechlapane

W takiej właśnie sytuacji znaleźli się Charlie i Silas. Nastolatkowie, którzy przez długi czas byli kochającą się parą, ale konflikt między ich rodzinami doprowadził do rozpadu tego szczęśliwego związku. Oboje stracili pamięć i mają bardzo mało czasu by dowiedzieć się kim są i co ich łączy no i najważniejsze jak to wszystko odkręcić? Co jeśli ich pamięć jest tak mroczna, że lepiej będzie dla wszystkich jeśli nie będą starać się jej odkryć?


Nigdy, przenigdy nie przestawaj czynić świata lepszym dla tych, którzy przyjdą po tobie.

Styl pisania: 3/5
Fabuła: 3/5
Bohaterowie: 4/5
Oprawa graficzna: 4/5
 Razem: 14/20

Ah, Charlie i Silas to dość skomplikowana sprawa. Ich relacja dla wielu może się wydawać bardzo przesłodzona zwracając uwagę na to, że nie pamiętają siebie nawzajem ani rodziny czy znajomych. Z pewnością Charlie nie należy do moich ulubionych bohaterek za to humorem i osobowością stanowczo nadrabia Silas. Jest to bohater dla którego warto przejść przez męczarnie zwaną humorkami Charlie. Oprócz tej dwójki nie pojawia się tutaj zbyt wiele postaci oprócz najbliższej rodziny głównych bohaterów. Cała historia i wydarzenia opierają się na dojściu do rozwiązania zagadki pod tytułem ''Jak to możliwe, że straciliśmy pamięć?''. 

No dobrze ale jakie są zalety i wady tej książki? Dobry jest fakt, że bardzo szybko się ją czyta. Jak już wciągniecie się w wir ''Never Never'' nie jesteście w stanie z niego wyjść do ostatniej strony. Niestety rozczarowało mnie zakończenie. Nie było takie jak oczekiwałam. W tej pozycji było też parę błędów logicznych które aż raziły w oczy. Z pewnością osoby, które czytały wiedzą o co mi chodzi. 

W tej chwili mam pewność, że przeznaczenie istnieje. Przeznaczenie... bratnie dusze... podróże w czasie... co tylko chcecie. Wszystko to istnieje.


''Never Never'' to lekka książka, którą przeczytacie za jednym zamachem. Historia o miłości dwójki młodych osób i przeznaczeniu. Nie jest beznadziejna, ale nie jest także rewelacyjna. W sam raz na wakacyjny wyjazd lub jako książka na plaże. 

Piszcie w komentarzach czy czytaliście Never Never lub czy macie zamiar zrobić to w najbliższym czasie oraz czy podobała się wam recenzja! Muah :* 


2 komentarze:

 1. Chcę przeczytać coś Colleen Hoover, lecz może niekoniecznie "Never never". Ta książka mnie jakoś do siebie nie przekonuje, niezależnie od tego, jak wiele pozytywnych recenzji o niej przeczytam :)
  Pozdrawiam!
  Truskawkowy blog książkowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może zainteresuje Cię ''Hopeless'' jej autorstwa ;)

   Usuń

Copyright © 2014 Zaczytana , Blogger